Pristatymas

Elektroninės parduotuvės imupigiai.lt prekių pristatymo sąlygos

1.1. Prekės pristatomos per 1-12 darbo dienų (dažniausiai užtrunka iki 7 d.d.), skaičiuojant nuo sekančios darbo dienos, kai atliktas apmokėjimas už įsigytas prekes bankiniu pavedimu, arba nuo sekančios darbo dienos, kai užsakymas yra patvirtintas imupigiai.lt elektroninėje parduotuvėje.

1.2. Pristatymas vyksta konkrečiam asmeniui ir bus pateiktos tik užsakymą pateikusiam asmeniui. Užsakyme nurodytas adresas turi būti tikslus, neklaidinantis, su nurodytu adreso pašto kodu.

1.3. Pristačius prekes Prikėjas pastebėjęs pakuotės pažeidimus, turi tai tinkamai pažymėti Siuntos važtaraštyje bei surašyti siuntos pažeidimo aktą, detaliai nurodydamas siuntos pažeidimus (trūkumus). imupigiai.lt neprisiima jokių pretenzijų dėl siuntos ar jos dalies sugadinimo ar dingimo, jeigu siuntos priėmimo metu nebuvo tinkamai apie tai įrašyta siuntos važtaraštyje.

1.4. Pirkėjui atsisakius priimti siuntą arba nurodytu adresu neradus nurodyto Pirkėjo, Kurjeris siuntos važtaraštyje pažymi neįteikimo priežastį, atvykimo nurodytu adresu datą ir laiką bei grąžina siuntą į artimiausią kurjerio terminalą. Kurjeris apie įvykusį faktą informuoja imupigiai.lt administraciją. Pirkėjas gavęs įgaliojimą iš imupigiai.lt privalo siuntą atsiimti per 3 (tris) darbo dienas nuo pirmojo pristatymo momento iš kurjerių sandėlio. Jei pirkėjas per šias tris darbo dienas nepasiima prekių arba papildomai neapmoka imupigiai.lt už pakartotinį pristatymą, prekės grąžinamos į imupigiai.lt sandėlį, ir laikoma, kad pirkėjas atsisakė jas priimti.

Pirkinių krepšelis